FAQ

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować termin usługi fotograficznej?

Zainteresowanie profesjonalną fotografią ślubną i okolicznościową jest cały czas. Narzeczeni najczęściej kontaktują się ze mną w sprawie dostępności rok, dwa lata przed ślubem. To jest optymalny termin, choć wiadomo, że w sezonie weselnym (kwiecień-wrzesień) im szybciej dokonacie rezerwacji, tym lepiej.

Jak wygląda podpisanie umowy?

Jeśli odległość i Wasza dostępność czasowa pozwala, możemy umówić się na spotkanie w mojej pracowni. Będzie to dobra okazja, byśmy mogli poznać się bliżej. Jeśli będziecie zdecydowani na współpracę, możemy podpisać umowę. W przypadku dużej odległości nic nie stoi na przeszkodzie, by formalności załatwić zdalnie. Podpisany dokument przesyłacie mi mailem lub pocztą, a ja dopełniam reszty.

Ile zadatku należy wpłacić?

Kiedy już mamy załatwioną umowę należy wysłać na moje konto bezzwrotny zadatek w wysokości 700,00 zł. Po zaksięgowaniu zadatku potwierdzam, że terminu nikt już Wam nie zabierze.

Ile kosztuje obsługa fotograficzna imprezy?

Na finalną cenę składa się kilka czynników, a najważniejszymi z nich są Wasze oczekiwania i potrzeby. Dlatego wycenę przygotowuję indywidualnie. Co ważne, w proponowanej kwocie zawsze zawiera się dojazd i ewentualny nocleg, więc nie ponosicie dodatkowych kosztów. Zapraszam do niezobowiązującego kontaktu, bym mógł przygotować dedykowaną Wam propozycję współpracy.

Czy Twoja oferta to tylko fotografia ślubna?

Faktem jest, że jako fotograf ślubny mam przyjemność pracować najczęściej. Bardzo chętnie podejmuję się także reportaży z chrzcin, jubileuszy i innych ważnych dla Was uroczystości. Oprócz tego angażuję się w projekty związane z imprezami masowymi. Ważną częścią mojej pracy jest też fotografia sportowa, która zachwyca mnie dynamiką. Piłka nożna, downhill, sporty zimowe, lacross – zagościły już w moim portfolio.

Na jaki efekt zdjęciowy możemy liczyć?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie z górnej półki, a każdą fotografię poddaję profesjonalnej, autorskiej obróbce w specjalistycznych programach. Dlatego komplet zdjęć, które ode mnie otrzymacie, będą najwyższej jakości. Efekty moich działań możecie obejrzeć w portfolio.