Cześć!

Jestem Marcin. Najszybszy z najlepszych fotografów ślubnych i okolicznościowych. Bardzo mi miło, że mogę powitać Cię w moim fotograficznym świecie. Mam nadzieję, że będę mógł zapisać ważne dla Ciebie momenty na kartach pamiątkowego albumu.

Dlaczego ja?

Fotograficzne dowody miłości

Niektórzy mówią, że lubią fotografować śluby. To bardzo ogólne stwierdzenie. Ja uwielbiam zatrzymywać na zdjęciach ludzi i emocje, które ta wyjątkowa uroczystość w nich wyzwala. To niesamowite, ile szczęścia, miłości i wzruszenia można odkryć w spojrzeniu drugiego człowieka. I tę magię chwytam dla Was na zdjęciach.

Naturalne piękno

Aparat lubi wszystkich, ale nie każdy dobrze czuje się przed obiektywem. Wiem to. Dlatego przez lata wykształciłem w sobie umiejętność bycia niewidzialnym. Podczas uroczystości dbam o komfort wszystkich gości. Nie jest przecież tajemnicą, że najlepsze kadry, to te niepozowane. Zdjęcia, które wykonuję, opowiadają nie tylko miłosne historie, ale także przeżycia towarzyszące zaproszonym przez Was bliskim osobom.

Najszybszy z najlepszych

Teraz Cię zaskoczę! Nie minie 14 dni od daty Waszego ślubu, a ja dostarczę Wam komplet profesjonalnie opracowanych zdjęć. Niech szybkość realizacji Cię nie zmyli. Nad każdą fotografią pracuję indywidualnie i dbam o detale. Wszystko po to, byście w domowym zaciszu mogli odtworzyć Ten Dzień jeszcze raz, że wszystkimi szczegółami.

Wszędzie tam, gdzie Wy

Jeśli tylko zechcecie, abym jako fotograf towarzyszył Wam podczas ślubu lub innej ważnej uroczystości, będzie to dla mnie zaszczyt. Kilometry, które nas dzielą, nie mają znaczenia. Chętnie poznaję nowe miejsca i zamelduję się we wskazanej przez Was lokalizacji. Jak tylko zdradzicie mi region lub nazwę miejscowości, od razu wrzucę je w wyszukiwarkę. Żebym wiedział, co spakować do torby! Oprócz aparatu oczywiście.

Bądźmy w kontakcie!

Uprzedzam od razu: zarażam dobrą energią! Fotografuję, bo to daje mi szczęście. Dlatego uśmiech na twarzy jest moim znakiem rozpoznawczym. Jeśli styl mojej pracy i efekty fotograficznych historii, które opowiadam na blogu, znalazły Twoje uznanie, napisz do mnie koniecznie. Niezobowiązująco. Po to, żebyśmy mogli poznać się bliżej.